Viega Temponox 35-ös 2 tokos iv (809676)
CIKKSZÁM: VGF10-809676
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35-ös 2 tokos iv (809676)
Viega Temponox: A csendes erő, amely összeköti iparát!
A VIEGA TEMPONOX 35-ös 2 TOKOS IV rozsdamentes acél cső nem csupán egy egyszerű szerelvény: ez a megbízhatóság, tartósság és innováció szimbóluma a fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekben. A 35 mm-es átmérő és a mindössze 0,146 kg-os tömeg ideális választást biztosít, amikor a könnyű kezelhetőség és a stabilitás egyszerre elvárás. A zajcsökkentett kivitel gondoskodik arról, hogy az Ön rendszere ne csak hatékony, de csendes is legyen, így a munkakörnyezet nyugodtabbá válik. Bár ivóvízhez nem alkalmas, kiválóan teljesít bármilyen egyéb ipari alkalmazásban, ahol a minőség és a hosszú élettartam alapelvárás. A Viega márkanév garancia arra, hogy a legmodernebb technológiát és precizitást viszi be rendszerébe, így Ön mindennap biztonságban és elégedetten dolgozhat.
A VIEGA TEMPONOX 35-ös 2 TOKOS IV rozsdamentes acél cső nem csupán egy egyszerű szerelvény: ez a megbízhatóság, tartósság és innováció szimbóluma a fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekben. A 35 mm-es átmérő és a mindössze 0,146 kg-os tömeg ideális választást biztosít, amikor a könnyű kezelhetőség és a stabilitás egyszerre elvárás. A zajcsökkentett kivitel gondoskodik arról, hogy az Ön rendszere ne csak hatékony, de csendes is legyen, így a munkakörnyezet nyugodtabbá válik. Bár ivóvízhez nem alkalmas, kiválóan teljesít bármilyen egyéb ipari alkalmazásban, ahol a minőség és a hosszú élettartam alapelvárás. A Viega márkanév garancia arra, hogy a legmodernebb technológiát és precizitást viszi be rendszerébe, így Ön mindennap biztonságban és elégedetten dolgozhat.
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Gyártó Viega
Átmérő 35 mm
Súly 0,146 kg
Kivitel 2 tokos iv
Méret 35 mm
Anyaga Rozsdamentes acél
Felhasználási terület Fűtési,ipari,sűritett levegő
Funkciók Ivóvizre nem alkalmas
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,146 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 0,146 kg |
| Méret | 35 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos zajcsökkentett cső |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


