Viega Temponox 35-ös 1 tokos iv (809768)
CIKKSZÁM: VGF10-809768
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35-ös 1 tokos iv (809768)
VIEGA TEMPONOX 35-ös: A rozsdamentes erő, ami mindent összeköt!
A VIEGA TEMPONOX 35-ös 1 TOKOS IV nem csupán egy idom, hanem a megbízhatóság és tartósság szimbóluma minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben! Rozsdamentes acélból készült, így ellenáll a korróziónak és hosszú távon is garantálja a stabilitást. Az 1 tokos kivitel és a 35 mm-es átmérő lehetővé teszi, hogy könnyedén illeszkedjen a legkülönfélébb vezetékekhez, miközben kis súlya (0,141 kg) egyszerű telepítést biztosít. Bár ivóvízhez nem alkalmas, ipari környezetben, fűtési rendszerekben és sűrített levegőnél kiválóan teljesít. Válassza a Viega minőséget, amely minden egyes kapcsolódásnál biztonságot és nyugalmat ad! Ha fontos a megbízhatóság és a hosszú élettartam, a TEMPONOX család tagja a legjobb választás!
A VIEGA TEMPONOX 35-ös 1 TOKOS IV nem csupán egy idom, hanem a megbízhatóság és tartósság szimbóluma minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben! Rozsdamentes acélból készült, így ellenáll a korróziónak és hosszú távon is garantálja a stabilitást. Az 1 tokos kivitel és a 35 mm-es átmérő lehetővé teszi, hogy könnyedén illeszkedjen a legkülönfélébb vezetékekhez, miközben kis súlya (0,141 kg) egyszerű telepítést biztosít. Bár ivóvízhez nem alkalmas, ipari környezetben, fűtési rendszerekben és sűrített levegőnél kiválóan teljesít. Válassza a Viega minőséget, amely minden egyes kapcsolódásnál biztonságot és nyugalmat ad! Ha fontos a megbízhatóság és a hosszú élettartam, a TEMPONOX család tagja a legjobb választás!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,141 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35 mm |
| Súly | 0,141 kg |
| Méret | 35 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


