Viega Temponox 89-es 1 tokos iv (809812)
CIKKSZÁM: VGF10-809812
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 89-es 1 tokos iv (809812)
A VIEGA TEMPONOX 88,9-es 1 TOKOS IV – ahol az erő és a precizitás találkozik!
A VIEGA TEMPONOX 88,9-es 1 TOKOS IV rozsdamentes acélból készült, amely garantálja a hosszú élettartamot és a korrózióval szembeni maximális védelmet. Ez a 89 mm átmérőjű, 1,3 kg súlyú szerelvény tökéletes választás fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekhez, ahol a megbízhatóság és a biztonság elsődleges szempont. A kiváló minőségű anyagoknak és a precíz gyártási folyamatnak köszönhetően ellenáll az extrém terheléseknek, így folyamatosan biztosítja a zavartalan működést. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más felhasználási területen kiemelkedő teljesítményt nyújt. Válassza a VIEGA TEMPONOX termékcsaládot, ha számít Önnek a minőség, a strapabíróság és a jövőbe mutató technológia!
A VIEGA TEMPONOX 88,9-es 1 TOKOS IV rozsdamentes acélból készült, amely garantálja a hosszú élettartamot és a korrózióval szembeni maximális védelmet. Ez a 89 mm átmérőjű, 1,3 kg súlyú szerelvény tökéletes választás fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekhez, ahol a megbízhatóság és a biztonság elsődleges szempont. A kiváló minőségű anyagoknak és a precíz gyártási folyamatnak köszönhetően ellenáll az extrém terheléseknek, így folyamatosan biztosítja a zavartalan működést. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más felhasználási területen kiemelkedő teljesítményt nyújt. Válassza a VIEGA TEMPONOX termékcsaládot, ha számít Önnek a minőség, a strapabíróság és a jövőbe mutató technológia!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,3 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 89 mm |
| Súly | 1,3 kg |
| Méret | 89 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


