Viega Temponox 15-ös 2 tokos 45° iv (809843)
CIKKSZÁM: VGF10-809843
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 15-ös 2 tokos 45° iv (809843)
Viega Temponox – Hajlítsd a jövőt 45 fokban!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS 2T 45 FOK rozsdamentes acélból készült idom a modern ipari és fűtési rendszerek elengedhetetlen alapdarabja. Kompakt, mindössze 0,0352 kg súlyú, mégis kimagasló szilárdsággal és korrózióállósággal büszkélkedhet, amely hosszú éveken át megbízható működést garantál. Az innovatív 2 tokos kivitel lehetővé teszi a gyors és stabil csatlakoztatást, így a szerelés minden eddiginél egyszerűbbé válik. 45°-os szögével tökéletesen illeszkedik a rendszer bonyolultabb szakaszaiba is, a sűrített levegő és fűtési rendszerekben egyaránt. Bár ivóvízre nem alkalmas, a Viega minőség garancia arra, hogy minden más felhasználásban maximális teljesítményt nyújt. Válaszd a TEMPONOX-ot, és építs biztonságos, időtálló rendszert, ahol a részletek is számítanak!
A VIEGA TEMPONOX 15-ÖS 2T 45 FOK rozsdamentes acélból készült idom a modern ipari és fűtési rendszerek elengedhetetlen alapdarabja. Kompakt, mindössze 0,0352 kg súlyú, mégis kimagasló szilárdsággal és korrózióállósággal büszkélkedhet, amely hosszú éveken át megbízható működést garantál. Az innovatív 2 tokos kivitel lehetővé teszi a gyors és stabil csatlakoztatást, így a szerelés minden eddiginél egyszerűbbé válik. 45°-os szögével tökéletesen illeszkedik a rendszer bonyolultabb szakaszaiba is, a sűrített levegő és fűtési rendszerekben egyaránt. Bár ivóvízre nem alkalmas, a Viega minőség garancia arra, hogy minden más felhasználásban maximális teljesítményt nyújt. Válaszd a TEMPONOX-ot, és építs biztonságos, időtálló rendszert, ahol a részletek is számítanak!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0352 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15 mm |
| Súly | 0,0352 kg |
| Méret | 15 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


