Viega Temponox 18-as 2 tokos 45° iv (809850)
CIKKSZÁM: VGF10-809850
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 18-as 2 tokos 45° iv (809850)
VIEGA TEMPONOX 18-AS 2T 45 FOK – A hajlás, ami tart, a minőség, ami számít!
A VIEGA TEMPONOX 18-AS 2T 45 FOK egy olyan rozsdamentes acélból készült 2 tokos 45°-os ív, amely minden ipari és fűtési rendszerben megállja a helyét – legyen szó akár sűrített levegőről, akár más, ivóvízen kívüli alkalmazásról. Az eszköz 18 mm-es átmérője és mindössze 0,042 kg-os súlya tökéletes kombinációt kínál a könnyű kezelhetőség és a tartósság terén. A Viega precizitásának és innovációjának köszönhetően a TEMPONOX sorozat minden elemét úgy tervezték, hogy hosszú távon megbízhatóan működjön, ellenálljon a korróziónak, és könnyen beilleszthető legyen a modern rendszerekbe. Ne hagyja, hogy egy apró alkatrész korlátozza a teljesítményt: válassza a VIEGA TEMPONOX megoldásait, és építse rendszerét biztonságosan, profin, egy megbízható partnerrel!
A VIEGA TEMPONOX 18-AS 2T 45 FOK egy olyan rozsdamentes acélból készült 2 tokos 45°-os ív, amely minden ipari és fűtési rendszerben megállja a helyét – legyen szó akár sűrített levegőről, akár más, ivóvízen kívüli alkalmazásról. Az eszköz 18 mm-es átmérője és mindössze 0,042 kg-os súlya tökéletes kombinációt kínál a könnyű kezelhetőség és a tartósság terén. A Viega precizitásának és innovációjának köszönhetően a TEMPONOX sorozat minden elemét úgy tervezték, hogy hosszú távon megbízhatóan működjön, ellenálljon a korróziónak, és könnyen beilleszthető legyen a modern rendszerekbe. Ne hagyja, hogy egy apró alkatrész korlátozza a teljesítményt: válassza a VIEGA TEMPONOX megoldásait, és építse rendszerét biztonságosan, profin, egy megbízható partnerrel!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0423 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 18 mm |
| Súly | 0,042 kg |
| Méret | 18 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


