Viega Temponox 22-es 2t 45° iv (809867)
CIKKSZÁM: VGF10-809867
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-es 2t 45° iv (809867)
VIEGA TEMPONOX 22-es 2T 45°: Hajlítsd az ipari hatékonyságot a saját irányodba!
A VIEGA TEMPONOX 22-es 2T 45° egy igazi mestermű, amely ötvözi a rozsdamentes acél tartósságát az innovatív tervezéssel, hogy a fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekben maximális megbízhatóságot nyújtson. 22 mm-es átmérője és 45 fokos kivitele tökéletesen illeszkedik a professzionális elvárásokhoz, így bármilyen kihívás előtt áll is, ez az idom mindig stabil és biztonságos kapcsolatot garantál. A két tokos csatlakozás egyszerű szerelhetőséget biztosít, miközben a mindössze 0,065 kg súly könnyedséget visz a munkafolyamatokba. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen elsőrangú teljesítményével hódít. Válaszd a VIEGA TEMPONOX minőségét, és tapasztald meg, hogyan válik a precizitás, megbízhatóság és tartósság a mindennapi munka részévé!
A VIEGA TEMPONOX 22-es 2T 45° egy igazi mestermű, amely ötvözi a rozsdamentes acél tartósságát az innovatív tervezéssel, hogy a fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerekben maximális megbízhatóságot nyújtson. 22 mm-es átmérője és 45 fokos kivitele tökéletesen illeszkedik a professzionális elvárásokhoz, így bármilyen kihívás előtt áll is, ez az idom mindig stabil és biztonságos kapcsolatot garantál. A két tokos csatlakozás egyszerű szerelhetőséget biztosít, miközben a mindössze 0,065 kg súly könnyedséget visz a munkafolyamatokba. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen elsőrangú teljesítményével hódít. Válaszd a VIEGA TEMPONOX minőségét, és tapasztald meg, hogyan válik a precizitás, megbízhatóság és tartósság a mindennapi munka részévé!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,065 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,065 kg |
| Méret | 22 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


