Viega Temponox 42-es 2t 45° iv (809898)
CIKKSZÁM: VGF10-809898
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 42-es 2t 45° iv (809898)
VIEGA TEMPONOX 42-es 2T 45° – Hajlítsd a lehetőségeket, ne a kompromisszumokat!
A VIEGA TEMPONOX 42-es 2T 45° rozsdamentes acél idom azoknak készült, akik a fűtés, ipari vagy sűrített levegős rendszerekben a megbízhatóságot és tartósságot keresik kompromisszumok nélkül. A 42 mm-es átmérő és a két tokos kivitel, valamint a precízen kialakított 45°-os hajlítás lehetővé teszi, hogy a csövek útját könnyedén, mégis stabilan igazítsd a legideálisabb irányba. Ez a 0,24 kg-os, masszív idom nem csak a Viega minőség garanciáját hordozza magában, hanem a szakemberek mindennapi munkáját is megkönnyíti, miközben biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen maximális teljesítményt nyújt. Fedezd fel, hogyan emelheti magasabb szintre a rendszereidet a TEMPONOX széria, és válaszd azt az idomot, amelyre minden projektedben számíthatsz!
A VIEGA TEMPONOX 42-es 2T 45° rozsdamentes acél idom azoknak készült, akik a fűtés, ipari vagy sűrített levegős rendszerekben a megbízhatóságot és tartósságot keresik kompromisszumok nélkül. A 42 mm-es átmérő és a két tokos kivitel, valamint a precízen kialakított 45°-os hajlítás lehetővé teszi, hogy a csövek útját könnyedén, mégis stabilan igazítsd a legideálisabb irányba. Ez a 0,24 kg-os, masszív idom nem csak a Viega minőség garanciáját hordozza magában, hanem a szakemberek mindennapi munkáját is megkönnyíti, miközben biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más területen maximális teljesítményt nyújt. Fedezd fel, hogyan emelheti magasabb szintre a rendszereidet a TEMPONOX széria, és válaszd azt az idomot, amelyre minden projektedben számíthatsz!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,24 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 42 mm |
| Súly | 0,24 kg |
| Méret | 42 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 2 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


