Viega Temponox 18-as 1t 45° iv (809973)
CIKKSZÁM: VGF10-809973
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 18-as 1t 45° iv (809973)
Viega Temponox – acélos hajlás, ahol minden fok számít!
A VIEGA TEMPONOX 18-as 1T 45 fokos idom tökéletes választás mindazok számára, akik a precíz és tartós megoldásokat keresik fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszerekhez. A rozsdamentes acél anyagból készült idom kiváló ellenállóságot biztosít a korrózióval szemben, így hosszú távon is megbízható működést garantál. Az 1 tokos, 45°-os kialakítás lehetővé teszi a rendszerek egyszerű és biztonságos irányváltását, miközben a 18 mm-es átmérő ideális a legtöbb szabványos alkalmazáshoz. Bár ivóvízre nem alkalmas, a Viega minősége biztosítja, hogy minden más területen kimagasló teljesítményt nyújtson. A mindössze 0,035 kg súlyú idom könnyen kezelhető és gyorsan beépíthető, így időt és energiát spórolhat meg vele. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha Önnek is fontos a tartósság, a megbízhatóság és a precizitás egyaránt!
A VIEGA TEMPONOX 18-as 1T 45 fokos idom tökéletes választás mindazok számára, akik a precíz és tartós megoldásokat keresik fűtési, ipari vagy sűrített levegő rendszerekhez. A rozsdamentes acél anyagból készült idom kiváló ellenállóságot biztosít a korrózióval szemben, így hosszú távon is megbízható működést garantál. Az 1 tokos, 45°-os kialakítás lehetővé teszi a rendszerek egyszerű és biztonságos irányváltását, miközben a 18 mm-es átmérő ideális a legtöbb szabványos alkalmazáshoz. Bár ivóvízre nem alkalmas, a Viega minősége biztosítja, hogy minden más területen kimagasló teljesítményt nyújtson. A mindössze 0,035 kg súlyú idom könnyen kezelhető és gyorsan beépíthető, így időt és energiát spórolhat meg vele. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, ha Önnek is fontos a tartósság, a megbízhatóság és a precizitás egyaránt!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,03846 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 18 mm |
| Súly | 0,035 kg |
| Méret | 18 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


