Viega Temponox 54-es 1t 45° iv (810023)
CIKKSZÁM: VGF10-810023
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 54-es 1t 45° iv (810023)
VIEGA TEMPONOX 54-es 1T 45° – Hajlítsa a lehetőségeket, tartsa a minőséget!
Engedje, hogy a VIEGA TEMPONOX 54-es 1T 45° ív formálja a jövője csövezési megoldásait! Ez a rozsdamentes acélból készült, 54 mm átmérőjű, 1 tokos 45°-os idom nemcsak időtálló, de rendkívül megbízható választás is fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekben. A Viega név garancia a minőségre, így biztos lehet benne, hogy minden illesztés precízen, szivárgásmentesen és tartósan működik. Bár ivóvízhez nem alkalmas, kiválóan megfelel minden más szakmai elvárásnak, ahol a korrózióállóság és a hosszú élettartam elengedhetetlen. Mindössze 0,31 kg tömegével könnyedén kezelhető, telepítése gyors és egyszerű. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, hogy a rendszerei minden kanyarban a legjobbat hozzák ki magukból – hiszen a minőség az alapoktól kezdődik!
Engedje, hogy a VIEGA TEMPONOX 54-es 1T 45° ív formálja a jövője csövezési megoldásait! Ez a rozsdamentes acélból készült, 54 mm átmérőjű, 1 tokos 45°-os idom nemcsak időtálló, de rendkívül megbízható választás is fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekben. A Viega név garancia a minőségre, így biztos lehet benne, hogy minden illesztés precízen, szivárgásmentesen és tartósan működik. Bár ivóvízhez nem alkalmas, kiválóan megfelel minden más szakmai elvárásnak, ahol a korrózióállóság és a hosszú élettartam elengedhetetlen. Mindössze 0,31 kg tömegével könnyedén kezelhető, telepítése gyors és egyszerű. Válassza a VIEGA TEMPONOX-ot, hogy a rendszerei minden kanyarban a legjobbat hozzák ki magukból – hiszen a minőség az alapoktól kezdődik!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,317 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 54 mm |
| Súly | 0,31 kg |
| Méret | 54 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


