Viega Temponox 89-es 1t 45° iv (810054)
CIKKSZÁM: VGF10-810054
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 89-es 1t 45° iv (810054)
Viega Temponox – Ahol az erő és a precizitás összeér 45 fokban!
A Viega Temponox 88,9-es 1T 45° ív a rozsdamentes acél erejével és a mérnöki precizitás 45 fokos hajlításával új szintre emeli a fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerek megbízhatóságát. Ez a kiváló minőségű, 89 mm átmérőjű, 0,97 kg-os szerelvény nem csak a tartósságával, hanem a könnyű szerelhetőségével is kiemelkedik. A Viega név garancia arra, hogy a legmodernebb technológia találkozik a hétköznapi igényekkel, miközben az ivóvízzel nem érintkező rendszerekben maximális biztonságot és hosszú élettartamot biztosít. Fedezze fel Ön is, hogyan válik a precíz mérnöki munka a mindennapi hatékonyság zálogává, és tegye teljesebbé rendszerét ezzel a megbízható idommal! Bízzon a Viega Temponox-ban, ahol a minőség és a funkcionalitás kéz a kézben járnak.
A Viega Temponox 88,9-es 1T 45° ív a rozsdamentes acél erejével és a mérnöki precizitás 45 fokos hajlításával új szintre emeli a fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerek megbízhatóságát. Ez a kiváló minőségű, 89 mm átmérőjű, 0,97 kg-os szerelvény nem csak a tartósságával, hanem a könnyű szerelhetőségével is kiemelkedik. A Viega név garancia arra, hogy a legmodernebb technológia találkozik a hétköznapi igényekkel, miközben az ivóvízzel nem érintkező rendszerekben maximális biztonságot és hosszú élettartamot biztosít. Fedezze fel Ön is, hogyan válik a precíz mérnöki munka a mindennapi hatékonyság zálogává, és tegye teljesebbé rendszerét ezzel a megbízható idommal! Bízzon a Viega Temponox-ban, ahol a minőség és a funkcionalitás kéz a kézben járnak.
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- bedugóvég, préscsatlakozás
EPDM tömítőelem, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,97 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 89 mm |
| Súly | 0,97 kg |
| Méret | 89 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | 1 tokos 45° iv |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


