Viega Temponox 15-15-15 T-idom (810122)
CIKKSZÁM: VGF10-810122
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 15-15-15 T-idom (810122)
T-idom, ami összeköt: ahol a megbízhatóság a részletekben rejlik!
A VIEGA TEMPONOX 15-15-15 T-idom rozsdamentes acélból készült, így minden felhasználó számára hosszú távú, korrózióálló megoldást kínál a fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekben. Ez a mindössze 0,067 kg súlyú, 15-15-15 mm-es tokos, préselhető kivitelű szerelvény nemcsak a Viega minőséget garantálja, de a gyors és biztonságos szerelhetőséget is megkönnyíti. A TEMPONOX család tagjaként megbízható társ minden szakember számára, aki a legmagasabb elvárásoknak is megfelelni kíván a mindennapi munkában. Bár ivóvízre nem alkalmas, a precíz kialakítás és a minőségi alapanyagok biztosítják, hogy hosszú éveken át zavartalanul szolgálja a rendszert. Ha olyan szerelvényt keres, amely éppúgy bírja a terhelést, mint Ön, a VIEGA TEMPONOX T-idom a legjobb választás!
A VIEGA TEMPONOX 15-15-15 T-idom rozsdamentes acélból készült, így minden felhasználó számára hosszú távú, korrózióálló megoldást kínál a fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekben. Ez a mindössze 0,067 kg súlyú, 15-15-15 mm-es tokos, préselhető kivitelű szerelvény nemcsak a Viega minőséget garantálja, de a gyors és biztonságos szerelhetőséget is megkönnyíti. A TEMPONOX család tagjaként megbízható társ minden szakember számára, aki a legmagasabb elvárásoknak is megfelelni kíván a mindennapi munkában. Bár ivóvízre nem alkalmas, a precíz kialakítás és a minőségi alapanyagok biztosítják, hogy hosszú éveken át zavartalanul szolgálja a rendszert. Ha olyan szerelvényt keres, amely éppúgy bírja a terhelést, mint Ön, a VIEGA TEMPONOX T-idom a legjobb választás!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,067 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 15-15-15 |
| Súly | 0,067 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | T idom tokos préselhető |
| Méret | 15-15-15 mm |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


