Viega Temponox 35-35-35 T-idom (810160)
CIKKSZÁM: VGF10-810160
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 35-35-35 T-idom (810160)
VIEGA TEMPONOX 35-35-35 T-idom: Hármas erő, rozsdamentes biztonság!
A VIEGA TEMPONOX 35-35-35 T-idom a megbízhatóság és a tartósság új szintjét emeli otthonába vagy ipari létesítményébe. Rozsdamentes acélból készült, így ellenáll a korróziónak, hosszú éveken át garantálva a problémamentes működést, legyen szó fűtési rendszerről, ipari alkalmazásról vagy sűrített levegős hálózatokról. A 35-35-35 mm-es méret ideális választás nagyobb átmérőjű csövek kapcsolásához, miközben a tokos, préselhető kivitel gyors és biztos szerelést tesz lehetővé. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más területen maximális teljesítményt és biztonságot nyújt. A mindössze 0,19 kg súlyával könnyen kezelhető, mégis masszív szerkezetével a Viega minőség záloga. Válassza a TEMPONOX T-idomot, és építse rendszerét olyan alapokra, amelyekre hosszú távon is számíthat!
A VIEGA TEMPONOX 35-35-35 T-idom a megbízhatóság és a tartósság új szintjét emeli otthonába vagy ipari létesítményébe. Rozsdamentes acélból készült, így ellenáll a korróziónak, hosszú éveken át garantálva a problémamentes működést, legyen szó fűtési rendszerről, ipari alkalmazásról vagy sűrített levegős hálózatokról. A 35-35-35 mm-es méret ideális választás nagyobb átmérőjű csövek kapcsolásához, miközben a tokos, préselhető kivitel gyors és biztos szerelést tesz lehetővé. Bár ivóvízre nem alkalmas, minden más területen maximális teljesítményt és biztonságot nyújt. A mindössze 0,19 kg súlyával könnyen kezelhető, mégis masszív szerkezetével a Viega minőség záloga. Válassza a TEMPONOX T-idomot, és építse rendszerét olyan alapokra, amelyekre hosszú távon is számíthat!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás
EPDM tömítőelemek
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,194 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 35-35-35 |
| Súly | 0,19 kg |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | T idom tokos préselhető |
| Méret | 35-35-35 mm |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


