Viega Temponox 76,1-3/4″-76,1 Bm T-idom (810962)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 76,1-3/4″-76,1 Bm T-idom (810962)
Viega Temponox – ahol a precizitás és tartósság találkozik!
A VIEGA TEMPONOX 76,1-3/4″-76,1 BM T-idom a rozsdamentes acél erejével és a Viega szakértelmével biztosítja, hogy fűtési vagy hűtési rendszere hosszú távon is megbízhatóan, biztonságosan működjön. 76 mm-es átmérőjével és BM 3/4″-es csatlakozásával tökéletesen illeszkedik a modern rendszerekhez, miközben a préselhető kivitel gyors és egyszerű szerelést tesz lehetővé. A 0,74 kg-os súly garantálja a masszív felépítést, amely ellenáll az idő próbájának. A VIEGA TEMPONOX termékcsalád tagjaként ez a T-idom a legmagasabb minőségi követelményeknek is megfelel, legyen szó új telepítésről vagy meglévő rendszer bővítéséről. Válassza a hozzáértést, válassza a jövőt: válassza a Viega Temponoxot, hogy Ön is megtapasztalja, milyen, amikor a biztonság, a hatékonyság és a tartósság egyesül egyetlen idomban!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelemek, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,74 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 76 mm |
| Csatlakozás | Bm 3/4" |
| Súly | 0,74 kg |
| Méret | 76 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtő/Hűtő |
| Kivitel | BM T idom préselhető |


