Viega Temponox 28-5/4″ KM-tok (811594)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 28-5/4″ KM-tok (811594)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Viega Temponox – Az erő, ami összeköt!
A VIEGA TEMPONOX 28-1 1/4″ KM-TOK rozsdamentes acélból készült, hogy időtálló és megbízható választás legyen minden fűtési, ipari vagy sűrített levegős rendszerben. Az erős, mégis könnyű 0,176 kg-os kivitel és a 28 mm-es átmérő ideálissá teszi a professzionális felhasználásra, ahol minden csatlakozás számít. Különleges préselhető, Km-tok csatlakozása biztosítja a gyors és egyszerű szerelést, így időt és energiát takaríthat meg munka közben. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a Viega minőség garantálja, hogy minden más területen a maximális megbízhatóságot és tartósságot nyújtja. Válassza a TEMPONOX-ot, és tapasztalja meg a kompromisszummentes teljesítményt és a kiváló német precizitást minden projektjéhez – hiszen a biztonságos csatlakozás az alapja a hosszú távú sikernek!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,176 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 28 mm |
| Súly | 0,176 kg |
| Méret | KM5/4" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


