Viega Temponox 76-2 1/2″ km-tok (811686)
CIKKSZÁM: VGF10-811686
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 76-2 1/2″ km-tok (811686)
SS-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Erő, ami összeköt – VIEGA TEMPONOX, a rozsdamentes választás!
A VIEGA TEMPONOX 76-2 1/2′ KM-TOK egy olyan megbízható, rozsdamentes acélból készült csatlakozó, amely bármely ipari, fűtési vagy sűrített levegő rendszer szívévé válhat. Az erős, 76 mm átmérőjű kivitel és a 0,885 kg-os súly tökéletesen ötvözi a tartósságot és a könnyű kezelhetőséget. Kiváló minőségű Viega gyártmányként biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot és a problémamentes csatlakozást, ahol a préselhető Km-tok csatlakozás a gyors szerelést garantálja. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más alkalmazásban első osztályú teljesítményt nyújt. Válaszd a VIEGA TEMPONOX-ot, ha fontos számodra a biztonság, a minőség és a könnyű telepítés – fektess be egy olyan megoldásba, amely évtizedekig szolgálja rendszereid zavartalan működését!
A VIEGA TEMPONOX 76-2 1/2′ KM-TOK egy olyan megbízható, rozsdamentes acélból készült csatlakozó, amely bármely ipari, fűtési vagy sűrített levegő rendszer szívévé válhat. Az erős, 76 mm átmérőjű kivitel és a 0,885 kg-os súly tökéletesen ötvözi a tartósságot és a könnyű kezelhetőséget. Kiváló minőségű Viega gyártmányként biztosítja a hosszú távú megbízhatóságot és a problémamentes csatlakozást, ahol a préselhető Km-tok csatlakozás a gyors szerelést garantálja. Bár ivóvízhez nem alkalmas, minden más alkalmazásban első osztályú teljesítményt nyújt. Válaszd a VIEGA TEMPONOX-ot, ha fontos számodra a biztonság, a minőség és a könnyű telepítés – fektess be egy olyan megoldásba, amely évtizedekig szolgálja rendszereid zavartalan működését!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, R-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,885 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 76 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Súly | 0,885 kg |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Méret | Km 21/2" |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


