Viega Temponox 88,9-3″ km-tok (811693)
CIKKSZÁM: VGF10-811693
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 2 490 Ft
- PostaPont: 2 490 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 88,9-3″ km-tok (811693)
VIEGA TEMPONOX – ahol az erő és a precizitás találkozik, hogy Ön nyugodt lehessen!
A VIEGA TEMPONOX 88,9-3′ KM-TOK egy kivételes minőségű, rozsdamentes acélból készült szerelvény, amelyet kifejezetten fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekhez terveztek. Átmérője 88,9 mm (3″), súlya pedig 1,075 kg, így masszív és tartós megoldást kínál minden olyan alkalmazáshoz, ahol megbízhatóság az elsődleges szempont. A préselhető Km-tok csatlakozás gyors és biztonságos szerelhetőséget garantál, így időt és energiát takaríthat meg Önnek. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a VIEGA világhírű minőségének és innovációjának köszönhetően biztos lehet abban, hogy a rendszerének minden eleme tökéletesen fog együttműködni. Válassza a TEMPONOX-ot, ha fontos Önnek a hosszú élettartam, a problémamentes működés és a kompromisszumok nélküli teljesítmény! Akár új rendszert épít, akár meglévőt fejleszt, ez a szerelvény mindig a legjobb döntés lesz.
A VIEGA TEMPONOX 88,9-3′ KM-TOK egy kivételes minőségű, rozsdamentes acélból készült szerelvény, amelyet kifejezetten fűtési, ipari és sűrített levegős rendszerekhez terveztek. Átmérője 88,9 mm (3″), súlya pedig 1,075 kg, így masszív és tartós megoldást kínál minden olyan alkalmazáshoz, ahol megbízhatóság az elsődleges szempont. A préselhető Km-tok csatlakozás gyors és biztonságos szerelhetőséget garantál, így időt és energiát takaríthat meg Önnek. Bár ivóvízhez nem alkalmas, a VIEGA világhírű minőségének és innovációjának köszönhetően biztos lehet abban, hogy a rendszerének minden eleme tökéletesen fog együttműködni. Válassza a TEMPONOX-ot, ha fontos Önnek a hosszú élettartam, a problémamentes működés és a kompromisszumok nélküli teljesítmény! Akár új rendszert épít, akár meglévőt fejleszt, ez a szerelvény mindig a legjobb döntés lesz.
Műszaki adatok
| Tömeg | 1,07 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 3" |
| Súly | 1,075 kg |
| Kivitel | Km-tok csatlakozás préselherő |
| Méret | 88,9 mm |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |


