Viega Temponox 22-1/2″ Bm Iv 90° (812522)
CIKKSZÁM: VGF10-812522
RAKTÁRON
SZÁLLÍTÁSI DÍJ:
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Temponox 22-1/2″ Bm Iv 90° (812522)
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Forduljon rá a jövőre – a VIEGA TEMPONOX 90° ívvel minden szögből biztos a kapcsolat!
A VIEGA TEMPONOX 22-1/2′ BM 90° ív a rozsdamentes acél erejét és tartósságát ötvözi a modern ipari, fűtési és sűrített levegős rendszerek igényeivel. Préselhető kivitele lehetővé teszi a gyors, biztonságos és szivárgásmentes szerelést, így Ön időt és energiát spórolhat meg minden egyes csatlakozásnál. Az EPDM tömítés hosszú távú megbízhatóságot biztosít, miközben a 22 mm-es átmérő és a 0,087 kg súly tökéletes egyensúlyt nyújt az erő és a kezelhetőség között. Bár ivóvízhez nem alkalmas, ipari és fűtési rendszerekben kompromisszum nélküli teljesítményt nyújt. Válassza a Viega minőségét, és alakítsa rendszereit stabil, biztonságos és időtálló megoldásokkal – mert a fejlődés a részletekben rejlik!
A VIEGA TEMPONOX 22-1/2′ BM 90° ív a rozsdamentes acél erejét és tartósságát ötvözi a modern ipari, fűtési és sűrített levegős rendszerek igényeivel. Préselhető kivitele lehetővé teszi a gyors, biztonságos és szivárgásmentes szerelést, így Ön időt és energiát spórolhat meg minden egyes csatlakozásnál. Az EPDM tömítés hosszú távú megbízhatóságot biztosít, miközben a 22 mm-es átmérő és a 0,087 kg súly tökéletes egyensúlyt nyújt az erő és a kezelhetőség között. Bár ivóvízhez nem alkalmas, ipari és fűtési rendszerekben kompromisszum nélküli teljesítményt nyújt. Válassza a Viega minőségét, és alakítsa rendszereit stabil, biztonságos és időtálló megoldásokkal – mert a fejlődés a részletekben rejlik!
- rozsdamentes acél
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás/felszereltség
EPDM tömítőelem, sokszögletű elem
Figyelem
Nem megengedett ivóvízszerelésekhez!
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,087 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 22 mm |
| Súly | 0,087 kg |
| Méret | 22-1/2" |
| Anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Préselhető könyök |
| Felhasználási terület | Fűtési,ipari,sűritett levegő |
| Funkciók | Ivóvizre nem alkalmas |
| Tömités | EPDM |


