Viega Megapress 1/2″ karmantyú (694753)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 1/2″ karmantyú (694753)
Viega Megapress 1/2″ karmantyú – amikor az acél szilárdsága és a precizitás találkozik!
A Viega Megapress 1/2″ karmantyú az ötvözetlen acél erejével és a német mérnöki precizitással készült, hogy minden fűtési és hűtési rendszer oszlopos tagja lehessen. Legyen szó ipari vagy otthoni felhasználásról, ez a kiváló minőségű csatlakozó megbízhatóan teljesít akár 10 bar üzemi nyomás mellett is, miközben mindössze 0,117 kg-os súlyával könnyedén kezelhető. A karmantyú kialakítása lehetővé teszi a gyors és biztonságos szerelést, így időt és energiát takarít meg Önnek, miközben a Viega minőség garanciájával élvezheti a hosszú távú megbízhatóságot. Fedezze fel, hogyan lehet könnyedén és hatékonyan összekötni a rendszereit, és válassza a Viega Megapress karmantyút, ahol az apró részletek is számítanak!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4215
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,117 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 1/2" |
| Súly | 0,117 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Kivitel | Karmantyú |


