Viega Megapress 1″ karmantyú (694777)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 1″ karmantyú (694777)
Karmantyú, ami összeköt – a VIEGA MEGAPRESS erejével!
A VIEGA MEGAPRESS 1″ karmantyú nem csupán egy egyszerű csatlakozó, hanem a fűtési és hűtési rendszerek megbízható szíve, amely tartós ötvözetlen acélból készült, hogy ellenálljon az idő próbájának. Ez a karmantyú 10 bar maximális üzemi nyomással és mindössze 0,235 kg súlyával tökéletes választás mindazoknak, akik a minőséget és a biztonságot keresik. A Viega, mint vezető gyártó, garanciát jelent a hosszú élettartamra és a könnyű szerelhetőségre. Legyen szó ipari vagy otthoni rendszerről, a VIEGA MEGAPRESS 1″ karmantyúval biztos lehet benne, hogy minden csatlakozás precíz és szivárgásmentes lesz. Válassza az innovációt és a megbízhatóságot, hogy rendszere mindig a legjobb formáját hozza!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4215
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,235 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 1" |
| Súly | 0,235 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Kivitel | Karmantyú |


