Viega Megapress 5/4″ karmantyú (694784)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 5/4″ karmantyú (694784)
VIEGA MEGAPRESS 5/4″ karmantyú – Acéllal írjuk a jövő kapcsolatait!
A VIEGA MEGAPRESS 5/4″ karmantyúval új szintre emelheti fűtési és hűtési rendszereit, hiszen ez a kivételes ötvözetlen acélból készült termék a tartósság és a megbízhatóság szinonimája. A 10 bar maximális üzemi nyomásnak köszönhetően bátran alkalmazható nagyobb igénybevételű rendszerekben is, miközben 0,405 kg-os súlyával egyszerűen kezelhető és szerelhető. A Viega név garancia a minőségre, így Ön biztos lehet abban, hogy hosszú távon számíthat erre a karmantyúra, legyen szó fűtésről vagy hűtésről. 5/4″-os csatlakozása univerzális felhasználást tesz lehetővé, a Megapress rendszer részeként pedig gyors, tiszta és biztonságos szerelést biztosít. Válassza a VIEGA MEGAPRESS karmantyút, és építse be otthonába vagy ipari rendszerébe a jövő technológiáját, ahol az acél és az innováció együtt szolgálja az Ön kényelmét és biztonságát!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4215
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,405 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 5/4" |
| Súly | 0,405 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Kivitel | Karmantyú |


