Viega Megapress 3/4″ zárókupak (694913)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 3/4″ zárókupak (694913)
Zárd le a biztonságot, engedd szabadjára a nyugalmat – VIEGA MEGAPRESS 3/4″ zárókupak, a tökéletes zárás mestere!
A VIEGA MEGAPRESS 3/4″ zárókupak ötvözetlen acélból készült, hogy hosszú távon is ellenálljon a kihívásoknak, miközben megbízható védelmet nyújt fűtési és hűtési rendszerekben egyaránt. Ez a zárókupak nem csupán egy egyszerű szerelvény: 10 bar maximális üzemi nyomással képes stabilan tartani a rendszert, gondoskodva arról, hogy a rendszer minden pillanatban biztonságban legyen. A Viega gyártó neve garancia a minőségre és a precizitásra, így nyugodt szívvel választhatod ezt a terméket akár otthoni, akár ipari alkalmazásra. Kompakt súlya (0,12 kg) megkönnyíti a szerelést, a 3/4″-os csatlakozás pedig univerzális kompatibilitást biztosít. Válaszd a VIEGA MEGAPRESS zárókupakot, és élvezd a megbízható lezárás nyújtotta nyugalmat minden nap!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4256
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,12 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Súly | 0,12 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Kivitel | Zárókupak |


