Viega Megapress 3/4″ T-idom (694975)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 3/4″ T-idom (694975)
Viega Megapress 3/4″ T-idom – ahol a precizitás és az erő találkozik!
A Viega Megapress 3/4″ T-idom az ötvözetlen acél erejével és a német mérnöki precizitással készült, hogy minden fűtés- és hűtésrendszerben a megbízhatóság záloga legyen. Ez a T-idom nem csupán egy alkatrész – a hatékonyság és biztonság új szintjét nyújtja, amely ellenáll akár 10 bar üzemi nyomásnak is, miközben mindössze 0,31 kg súlyával könnyedén szerelhető. A 3/4”-os csatlakozás lehetővé teszi a gyors és egyszerű beépítést, így időt és energiát spórolhat meg. A Viega Megapress család tagjaként garantáltan hosszú távú megoldást kínál bármilyen szerelési kihívásra, legyen szó otthoni vagy ipari alkalmazásról. Válassza a minőséget, amelyre minden nap számíthat – Viega Megapress, a szakemberek választása!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4218
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,31 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 3/4" |
| Súly | 0,31 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


