Viega Megapress 6/4″-3/4″-6/4″ T-idom (695071)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 6/4″-3/4″-6/4″ T-idom (695071)
Viega Megapress T-idom: ahol minden csatlakozás egy új lehetőség!
A VIEGA MEGAPRESS 6/4″-3/4″-6/4″ T-idom szűkített kivitele új dimenziókat nyit a fűtés és hűtés szerelés világában! Az ötvözetlen acélból készült, masszív, mégis elegáns idom tökéletes választás, ha megbízhatóságra, hosszú élettartamra és egyszerű szerelhetőségre vágyik. A 10 bar maximális üzemi nyomás garantálja, hogy a legnagyobb elvárásoknak is megfelel, miközben a minőségi Viega gyártás minden részletben visszaköszön. A 0,82 kg-os súly ideális egyensúlyt teremt a tartósság és a könnyű kezelhetőség között, így a szerelés gyors és problémamentes. A szűkített T idom kivitelnek köszönhetően precízen illeszthető a különböző csatlakozási méretekhez, legyen szó akár új rendszerek kiépítéséről, akár meglévő hálózatok korszerűsítéséről. Válassza a Viega Megapress T-idomot, hogy Ön is megtapasztalja a professzionális szerelési élményt, ahol minden csatlakozás egyben egy biztos pont a jövő felé!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4218
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,82 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | 6/4"-3/4"-6/4" |
| Súly | 0,82 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szűkített T idom |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


