Viega Megapress 3/4″ BM átmeneti idom (695347)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 3/4″ BM átmeneti idom (695347)
Viega Megapress BM átmeneti idom – ahol az erő és biztonság találkozik a csatlakozásban!
Ismerje meg a VIEGA MEGAPRESS BM ÁTMENETI IDOM 3/4″ terméket, amelynek minden részlete a megbízhatóságot és a tartósságot szolgálja! Ötvözetlen acél anyaga kiváló ellenállást biztosít a mindennapi igénybevételekkel szemben, miközben a Bm 3/4″-os csatlakozás könnyedén illeszthető a fűtési és hűtési rendszerekbe is. A Viega márkanév garancia arra, hogy Ön egy kifogástalan minőségű, nagy teljesítményű idomot választ, amely maximális üzemi nyomáson, akár 10 baron is biztonságos működést nyújt. A mindössze 0,14 kg-os súlyával a szerelés egyszerű és gyors, így időt és energiát takaríthat meg. Legyen szó új rendszer kiépítéséről vagy meglévő korszerűsítéséről, a Viega Megapress BM átmeneti idom a biztos csatlakozás kulcsa! Válassza azt a megoldást, amely hosszú távon is helytáll minden kihívással szemben!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás, Rp-menet
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű, sokszögletű elem
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4212
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,14 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Csatlakozás | Bm 3/4" |
| Súly | 0,14 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Méret | 3/4" |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |


