Viega Megapress 3/4″-1/2″ KB szűkítő idom (695392)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 3/4″-1/2″ KB szűkítő idom (695392)
Szűkíts, de ne a lehetőségeken – VIEGA MEGAPRESS SZŰKÍTŐ IDOM, ahol az acél találkozik az innovációval!
A VIEGA MEGAPRESS SZŰKÍTŐ IDOM 3/4″-1/2″ a tökéletes választás mindazok számára, akik nem hajlandók kompromisszumot kötni a minőség és megbízhatóság terén. Az ötvözetlen acélból készült idom kimagasló tartósságot és hosszú élettartamot biztosít, legyen szó akár fűtési, akár hűtési rendszerek korszerűsítéséről. A KB csatlakozásnak és a kompakt, mindössze 0,13 kg-os súlynak köszönhetően egyszerűen telepíthető, miközben 10 bar maximális üzemi nyomást is gond nélkül elvisel. A Viega neve garancia a csúcstechnológiára és a kiemelkedő teljesítményre – válassza ezt a szűkítő idomot, ha professzionális megoldást keres, amely nemcsak megkönnyíti a munkát, hanem a rendszerek hatékonyságát és biztonságát is növeli. Bízzon a Megapress kategóriában, és emelje magasabb szintre projektjeit!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- bedugóvég, préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4215.1
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,13 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Súly | 0,13 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | KB szűkítő |
| Méret | 3/4"-1/2" |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Csatlakozás | KB 3/4"-1/2" |


