Viega Megapress 3/4″-22 BB átmeneti idom (718794)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega Megapress 3/4″-22 BB átmeneti idom (718794)
Viega Megapress: Átmenet, ami összeköt – acélos biztonság minden csatlakozásban!
A VIEGA MEGAPRESS ÁTMENETI IDOM 3/4″-22 nélkülözhetetlen társ a fűtés- és hűtéstechnika világában, ahol a megbízhatóság és a tartósság nem csupán elvárás, hanem alapkövetelmény. Ez az ötvözetlen acélból készült idom ideális választás mindazok számára, akik kompromisszumok nélküli minőséget keresnek. 3/4″-22 mm-es csatlakozásával és BB átmeneti kivitelével könnyedén integrálható meglévő rendszerekbe, így Ön biztos lehet abban, hogy minden egyes kapcsolat erős és időtálló. A 10 bar maximális üzemi nyomás és a mindössze 0,126 kg súly garantálja, hogy a szerelés egyszerű, mégis rendkívül strapabíró lesz. A Viega név a szakmában egyet jelent a megbízhatósággal, így az Ön rendszere is a legjobb kezekben van. Válassza a VIEGA MEGAPRESS ÁTMENETI IDOMOT, és tapasztalja meg az acélos precizitást és a hosszú távú biztonságot minden csatlakozásnál!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
- következőkhöz: MSZ EN 10220/10255 szerinti acélcső
- ötvözetlen acél, cink-nikkel bevonat
- préscsatlakozás
Kialakítás:
- EPDM tömítés,fekete, vágógyűrű, elválasztó gyűrű
- Jelölés: Feket pont, fekete négyszög (ivóvízvezeték szerelésekhez nem alkalmas) szimbólummal
- Modelszám: 4213
Alkalmazási terület:
- Ipari rendszerek
- Zárt hűtési és fűtési rendszerek
- Préslevegő
- Tűzoltó és spinkler rendszerek
- Renszerek műszaki gázokhoz (információkérés szükséges)
Üzemi feltételek:
- Üzemi hőmérséklet max.:110 C° (EPDM)
- Üzemi nyomás max.:1,6 MPa, (PN16)
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,126 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Súly | 0,126 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Méret | 22-3/4" |
| Anyaga | Ötvözetlen acél |
| Felhasználási terület | Fűtés,hűtés |
| Csatlakozás | 3/4"-22 mm |
| Kivitel | BB átmenetei idom |


