Viega 32x32x32 Pexfit Pro T-idom (588014)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32x32x32 Pexfit Pro T-idom (588014)
A háromszoros erő, ami összeköt: VIEGA PEXFIT PRO T idom, ahol a biztonság találkozik a praktikummal!
A VIEGA 32X32X32 PEXFIT PRO T idom V.Ö. a tökéletes megoldás mindazoknak, akik kompromisszumok nélküli minőséget keresnek fűtés, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegő rendszerek kialakításához. A vörösöntvény anyagának köszönhetően hosszú távon is ellenáll a korróziónak és a terhelésnek, miközben a 10 bar maximális üzemi nyomás és a 0,324 kg-os könnyű súly egyszerre garantálják a megbízhatóságot és a könnyű szerelhetőséget. A három 32 mm-es csatlakozás lehetővé teszi a rendszerek gyors és hatékony elágazását, így időt és energiát spórolhat meg minden szerelő vagy kivitelező. A Viega márkanév pedig biztosíték arra, hogy Ön a legmodernebb technológiával és a legmagasabb szabványokkal dolgozik. Válassza a VIEGA PEXFIT PRO T idomot, hogy minden csatlakozás erős, biztonságos és tartós legyen – mert a részletekben rejlik az igazi erő!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 2718
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,324 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32x32x32 |
| Csatlakozás | 32x32x32 |
| Súly | 0,324 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


