Viega 32×32 Pexfit Pro sarokidom (588076)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32×32 Pexfit Pro sarokidom (588076)
VIEGA 32X32 PEXFIT PRO SAROKIDOM: A sarkok mestere, ahol a víz és a megbízhatóság találkozik!
Engedd, hogy a VIEGA 32X32 PEXFIT PRO SAROKIDOM V.Ö. elhozza otthonodba a biztonság és tartósság élményét! Ez a vörösöntvényből készült, masszív és kiváló minőségű sarokidom 32×3,2 mm-es átmérővel és 32-32-es csatlakozással tökéletes választás fűtésrendszerekhez, ivóvízhez, csapadékvízhez, sőt, sűrített levegőhöz is. A Viega márka garanciát jelent a hosszú élettartamra és a maximális üzemi nyomásra, amely akár 10 bar is lehet. Kompakt, mindössze 0,213 kg-os súlya ellenére megbízható és erős, így minden környezetben megállja a helyét. Válaszd a VIEGA PEXFIT kategória csúcstermékét, és biztos lehetsz benne, hogy a csatlakozások minden sarkon tökéletesen fognak működni – mert a részletekben rejlik az igazi minőség!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 2716
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,213 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32×3,2 mm |
| Csatlakozás | 32-32 |
| Súly | 0,213 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | BB könyök |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


