Viega 32×32 Pexfit Pro toldó idom (588182)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 32×32 Pexfit Pro toldó idom (588182)
Viega Pexfit: Told, hogy minden összekapcsolódjon!
A VIEGA 32X32 PEXFIT PRO TOLDÓ IDOM V.Ö. a vörösöntvény erejével és a precíz német gyártástechnológiával biztosítja, hogy fűtési, ivóvíz, csapadékviz vagy akár sűrített levegő rendszerei mindig a legmagasabb szinten működjenek. A 32×3,2 mm-es átmérő és a 32-32-es csatlakozás lehetővé teszi a gyors, egyszerű és biztonságos illesztést, miközben a termék mindössze 0,18 kg, így könnyen kezelhető és szállítható. A 10 bar maximális üzemi nyomásnak köszönhetően még nagyobb igénybevétel mellett is megbízható teljesítményt nyújt. A Viega márkában rejlő innováció és minőség garancia arra, hogy a Pexfit toldó idom hosszú távon szolgálja otthonát vagy ipari létesítményét. Válassza a PEXFIT PRO-t, ha Ön is a biztonságot, a tartósságot és a gondtalan szerelést keresi – mert a legjobb rendszerek a legjobb csatlakozásokkal kezdődnek!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 2715
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,18 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 32×3,2 mm |
| Csatlakozás | 32-32 |
| Súly | 0,18 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Toldó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


