Viega 25×2,8 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc ötrétegű cső 5fm (607289)
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25×2,8 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc ötrétegű cső 5fm (607289)
Válassza a VIEGA 25×2,8 PEXFIT PRO Fosta csövet: öt réteg biztonság, egy döntéssel!
A VIEGA 25×2,8 PEXFIT PRO PeXc Fosta cső 5 méteres szálban valódi mérnöki precizitással készült, hogy minden elvárást felülmúljon. Az innovatív, ötrétegű szerkezetű, alumíniumbetétes cső nemcsak tartósságával, hanem kiváló nyomásállóságával (akár 10 bar) is kiemelkedik. A PE-Xc anyag garantálja a rugalmasságot és a hosszú élettartamot, miközben a mindössze 0,1 kg-os súly könnyű kezelhetőséget biztosít a telepítés során. Ezzel a csővel nem kell kompromisszumot kötnie: tökéletes választás mindazoknak, akik a VIEGA PEXFIT kategóriában keresik a megbízhatóságot, a hatékonyságot és a minőséget. Bízzon a német minőségben, és tapasztalja meg, mennyivel egyszerűbbé válik a munkavégzés, ha a legjobbat választja – hiszen a hosszú távú siker a részletekben rejlik!
modelszám: 4703
jellemzők:
- ötrétegű cső, szálban
- alaktartó
- oxigénálló
- fehér színű
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtési rendszerek
- Csapadékvíz
- Sűrített levegős rendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,1 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25×2,8 mm |
| Súly | 0,1 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Ötrétegű alu.betétes |
| Hosszúság | 5 fm |
| Anyaga | PE-Xc |


