Viega 25×2,8 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc szigetelt ötrétegű cső kék 25fm (607388)
- Házhoz szállítás: 3 290 Ft
- PostaPont: 3 290 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25×2,8 Smartpress/Pexfit Pro Pe-Xc szigetelt ötrétegű cső kék 25fm (607388)
Víz, amelyet a jövő épít – Viega Pexfit, a megbízható csőrendszer alapja!
A !!! VIEGA 25X2,8 PEXFIT PRO PeXc szigetelt Fosta cső kék nem csupán egy cső, hanem egy új korszak alapköve otthonod számára. A PE-Xc anyagból készült, 25×2,8 mm átmérőjű és 25 fm hosszúságú cső kiváló választás ivóvíz- és fűtővíz rendszerekhez, hiszen a Viega mérnöki pontosságával készült. A többrétegű, szigetelt kivitel gondoskodik róla, hogy a hőveszteség minimális legyen, miközben a maximális üzemi nyomás eléri a 10 bart. Mindössze 0,284 kg súlyával könnyedén kezelhető és szerelhető, így a szakemberek és otthonfelújítók álma egyaránt. Válassza a Viega Pexfit megoldását, és élvezze a biztonságos, tartós és megbízható vízellátást – mindezt modern technológiával és inspiráló, kék színezéssel!
modelszám: 4705.6
jellemzők:
- ötrétegű cső, tekercsben
- 6 mm hőszigetelés(0,040 W/mK), PE védőfólia
- alaktartó
- oxigénálló
- kék színű
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtési rendszerek
- Csapadékvíz
- Sűrített levegős rendszerek
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,284 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25×2,8 mm |
| Súly | 0,284 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Szigetelt többrétegű cső |
| Hosszúság | 25 fm |
| Anyaga | PE-Xc |
| Felhasználási terület | Ivóviz,fűtőviz |


