Viega 20-1/2″ Pexfit Pro KM könyök (607739)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-1/2″ Pexfit Pro KM könyök (607739)
A VIEGA PEXFIT PRO KM könyök: meghajlítja a lehetőségek útját!
A VIEGA 20-1/2′ PEXFIT PRO KM könyök vörösöntvény anyagból készült, így páratlan tartósságot és hosszú élettartamot kínál minden szerelési projektben. Legyen szó fűtésrendszerről, ivóvíz-hálózatról, csapadékvíz elvezetésről vagy akár sűrített levegő alkalmazásról, ez a könyök minden helyzetben megbízható társ lesz. Az átmérője 20×2,3 mm, csatlakozása 20-1/2″, amellyel könnyedén illeszthető a meglévő rendszerekhez. A Viega minőség garancia a precíz kivitelre és a maximális üzemi nyomás akár 10 bar-ig való ellenállásra. A mindössze 0,078 kg-os súlyával könnyű kezelni, mégis masszív és erős. Válaszd a VIEGA PEXFIT PRO KM könyököt, ha egy igazán megbízható, sokoldalú és innovatív megoldást keresel a szerelési kihívásokra – hiszen a sikeres rendszer alapja a kiváló illesztés!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4714
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,078 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Csatlakozás | 20-1/2" |
| Súly | 0,078 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km könyök |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


