Viega 25-3/4″ Pexfit Pro BM könyök (607838)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25-3/4″ Pexfit Pro BM könyök (607838)
Viega Pexfit Pro BM könyök: Hajlítsd a lehetőségeket, ne a kompromisszumokat!
A VIEGA 25-3/4′ PEXFIT PRO BM könyök nem csak egy összekötő elem, hanem a megbízhatóság, tartósság és sokoldalúság szimbóluma. Vörösöntvény anyagának köszönhetően kiemelkedően ellenáll a korróziónak, így hosszú éveken át biztosítja a stabil és szivárgásmentes csatlakozást fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegő rendszerekben is. Kompakt mérete (25×2,8 mm átmérő, 0,13 kg súly) könnyű szerelhetőséget garantál, míg a 10 bar maximális üzemi nyomás lehetővé teszi a magas terhelhetőséget is. A Viega név garancia a minőségre, a Pexfit Pro BM könyök pedig a modern szerelési megoldások zászlóvivője, amely minden projektet egyszerűbbé és biztonságosabbá tesz. Válaszd a VIEGA PEXFIT-et, és élvezd a kompromisszummentes csatlakozást minden alkalommal!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4714.1
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,13 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25×2,8 mm |
| Csatlakozás | 25-3/4" |
| Súly | 0,13 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm könyök |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


