Viega 20-1/2″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607883)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-1/2″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607883)
VIEGA PEXFIT PRO: Ahol a csatlakozás nem csak szoros, hanem örök!
A VIEGA 20-1/2′ KM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. a tökéletes választás mindazok számára, akik kompromisszummentes minőséget és megbízhatóságot keresnek fűtési, ivóvíz-, csapadékvíz- vagy sűrített levegő rendszereikhez. A vörösöntvény anyagból készült termék tartóssága és korrózióállósága garantálja, hogy hosszú éveken át kiválóan teljesít még a legextrémebb körülmények között is. A 20×2,3 mm-es átmérő és a 20-1/2″-es csatlakozási méret lehetővé teszi a rugalmas felhasználást különböző rendszerekben, miközben a Km csatlakozó kivitel gyors és biztonságos szerelést tesz lehetővé. A 10 bar maximális üzemi nyomás és a mindössze 0,061 kg-os súly ideálissá teszi ezt a prés csatlakozót akár professzionális, akár otthoni felhasználásra. Válassza a Viega megbízhatóságát, és lépjen egy szinttel feljebb a szerelési megoldások világában!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4711
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,061 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Csatlakozás | 20-1/2" |
| Súly | 0,061 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


