Viega 25-3/4″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607906)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25-3/4″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607906)
Viega 25-3/4′ KM Pexfit Pro: A csatlakozás ereje, ami összeköt!
A VIEGA 25-3/4′ KM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. egy olyan innovatív szerelvény, amely minden szakember álma, ha megbízható, tartós és sokoldalú csatlakozásokra van szükség. Vörösöntvény anyaga és 25×2,8 mm-es átmérője révén kiválóan alkalmazható fűtési, ivóvizes, csapadékvizes vagy akár sűrített levegős rendszerekben is, maximális 10 bar üzemi nyomásig. A Viega név garancia a minőségre, így biztos lehet abban, hogy a csatlakozó hosszú távon is megőrzi tartósságát és megbízhatóságát. A kompakt, mindössze 0,095 kg-os súly és a praktikus Km csatlakozó kivitel egyszerű szerelhetőséget és gyors munkavégzést tesz lehetővé. Válassza a VIEGA PEXFIT termékcsaládot, és emelje rendszereit egy új szintre a professzionális csatlakozási megoldásokkal!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4711
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,095 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25×2,8 mm |
| Csatlakozás | 25-3/4" |
| Súly | 0,095 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


