Viega 25-1″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607913)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25-1″ Pexfit Pro KM átmeneti idom (607913)
VIEGA 25-1′ KM PEXFIT PRO PRÉS CSATL.: A kapcsolat, ami erőt ad a rendszerednek!
Fedezze fel a VIEGA 25-1′ KM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. vörösöntvény csatlakozót, amely nemcsak a megbízhatóság, hanem a sokoldalúság szinonimája is! Ez a 25×2,8 mm átmérőjű, 0,095 kg súlyú kivitel könnyedén illeszkedik fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegő rendszerekhez, így egyetlen választással számos felhasználási területet lefedhet. A Viega minőség garancia arra, hogy a maximális 10 bar üzemi nyomás sem jelent akadályt, miközben a precíz KM csatlakozó biztosítja a gyors és szivárgásmentes szerelést. Legyen szó otthoni vagy ipari alkalmazásról, a VIEGA PEXFIT család ezen tagja inspirációt ad a professzionális munkához, hiszen minden részletében a tartósság, biztonság és rugalmasság ötvöződik. Emelje új szintre a rendszereit és tapasztalja meg a Viega által nyújtott megbízhatóságot, mely hosszú távon meghálálja magát!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4711
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,095 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25×2,8 mm |
| Csatlakozás | 25-1" |
| Súly | 0,095 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Km csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


