Viega 16-1/2″ Pexfit Pro BM átmeneti idom (607937)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-1/2″ Pexfit Pro BM átmeneti idom (607937)
VIEGA 16-1/2′ BM PEXFIT PRO PRÉS CSATL.: A tökéletes kötés, ahol a minőség és biztonság találkozik!
Fedezze fel a VIEGA 16-1/2′ BM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. kivételes előnyeit, amely vörösöntvény anyagával és 16×2 mm-es átmérőjével a legmagasabb elvárásoknak is megfelel! Ez a csatlakozó nemcsak a fűtési rendszerekben, hanem ivóvíz, csapadékvíz és sűrített levegő alkalmazásokban is maximális megbízhatóságot kínál. Az innovatív Bm csatlakozó és a 10 bar maximális üzemi nyomás biztosítja, hogy hosszú távon is stabil, biztonságos kötést érjen el – mindezt mindössze 0,048 kg súllyal, így könnyen kezelhető és szerelhető. A Viega név garancia a precizitásra, a PEXFIT rendszer pedig a modern technológia és a felhasználóbarát megoldások szinonimája. Válassza a VIEGA 16-1/2′ BM PEXFIT PRO PRÉS CSATL.-t, hogy projektjeiben a legjobb minőségű, időtálló kötéseket hozhassa létre – ne érje be kevesebbel, válassza a biztonságot és a megbízhatóságot!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4712
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,048 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-1/2" |
| Súly | 0,048 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


