Viega 16-3/4″ Pexfit Pro BM átmeneti idom (607944)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16-3/4″ Pexfit Pro BM átmeneti idom (607944)
VIEGA 16-3/4′ BM PEXFIT PRO PRÉS CSATL.: A megbízhatóság a részletekben rejlik!
A VIEGA 16-3/4′ BM PEXFIT PRO PRÉS CSATL. egy olyan innovatív megoldás, amely egyszerre testesíti meg a minőséget, a megbízhatóságot és az egyszerű szerelhetőséget. Vörösöntvény anyagának köszönhetően kiemelkedően tartós, így hosszú éveken át garantálja a tökéletes csatlakozást, legyen szó akár fűtési rendszerekről, ivóvízről, csapadékvízről vagy sűrített levegőről. Az optimális, 16×2 mm-es átmérő és a 16-3/4″-os BM csatlakozás révén könnyedén illeszthető a Viega PEXFIT rendszerbe, miközben a 10 bar maximális üzemi nyomás biztosítja a zavartalan működést. Pehelykönnyű, mindössze 0,048 kg-os súlya megkönnyíti a szerelést, így időt és energiát takaríthat meg. Válassza a VIEGA minőségét, ha a legjobbat szeretné otthona vagy projektje számára – mert a biztonság, a kényelem és a tartósság itt kéz a kézben járnak!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4712
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,048 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-3/4" |
| Súly | 0,048 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Bm csatlakozó |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


