Viega 20-1/2″ Pexfit Pro falikorong (608262)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-1/2″ Pexfit Pro falikorong (608262)
VIEGA 20-1/2′ PEXFIT PRO FALIKORONG – A megbízhatóság a falban rejtőzik!
Válassza a VIEGA 20-1/2′ PEXFIT PRO FALIKORONGOT, amely a korszerű épületgépészet egyik alapköve! Ez a vörösöntvényből készült, 20×2,3 mm átmérőjű, 0,146 kg súlyú fali csatlakozó nemcsak a tartósság és a funkcionalitás mintaképe, hanem a sokoldalúságban is kimagasló. Legyen szó fűtésrendszerről, ivóvíz-hálózatról, csapadékvizes alkalmazásról vagy akár sűrített levegőről, a VIEGA falikorong minden körülmények között helytáll, maximális üzemi nyomása 10 bar. Kiválóan illeszkedik a Viega PEXFIT rendszerébe, így a szerelés gyors, egyszerű és rendkívül megbízható. A német precizitás és innováció ötvözete, amelyben a minőség nem csak ígéret, hanem tapintható valóság. Bízza otthonát vagy projektjét egy olyan alkatrészre, amely évtizedekig szolgálja az Ön kényelmét és biztonságát!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4725.5
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- IvóvízFűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,146 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Csatlakozás | 20-1/2" |
| Súly | 0,146 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Falikorong |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


