Viega 20-3/4″ Pexfit Pro falikorong (608279)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-3/4″ Pexfit Pro falikorong (608279)
VIEGA 20-3/4′ PEXFIT PRO FALIKORONG – ahol az erő és megbízhatóság falat bont!
A VIEGA 20-3/4′ PEXFIT PRO FALIKORONG nem csupán egy egyszerű szerelvény, hanem a modern épületgépészet szíve-lelke, amely vörösöntvény anyagával, masszív 20×2,3 mm-es átmérőjével és 10 bar maximális üzemi nyomásával minden kihívásnak megfelel. Legyen szó fűtésrendszerről, ivóvíz hálózatról, csapadékvíz elvezetésről vagy akár sűrített levegő alkalmazásról, ez a falikorong mindig stabil és biztonságos kapcsolatot teremt. Könnyű, mindössze 0,186 kg súlyával egyszerűen beépíthető, a 20-3/4″-os csatlakozással pedig univerzális kompatibilitást kínál. A Viega, mint piacvezető gyártó, garantálja a prémium minőséget és hosszú élettartamot. Válaszd a PEXFIT PRO falikorongot, hogy otthonod és munkakörnyezeted alapja is a megbízhatóság, praktikusság és innováció legyen – építs a jövőre, építs VIEGA-ra!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4725.5
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, Rp-menet
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- IvóvízFűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,186 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Csatlakozás | 20-3/4" |
| Súly | 0,186 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Falikorong |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


