Viega 20-3/4″ Pexfit Pro csatlakozó csavarzat lapos tömítésű (608422)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20-3/4″ Pexfit Pro csatlakozó csavarzat lapos tömítésű (608422)
Viega 20-3/4” Pexfit Pro – A biztos kötés, ami összetartja a jövőt!
A VIEGA 20-3/4” PEXFIT PRO lapos tömítésű csavarzat a tökéletes választás mindazoknak, akik kompromisszumok nélküli biztonságot és megbízhatóságot keresnek fűtés, ivóvíz, csapadékvíz vagy akár sűrített levegő rendszerekhez. A vörösöntvény anyagból készült, masszív félhollander egyenes kivitel garantálja a tartósságot és a hosszú élettartamot, miközben a 20×2,3 mm-es átmérő és a 20-3/4”-os csatlakozás lehetővé teszi a könnyű és gyors szerelést, akár szűk helyeken is. A Viega név egyet jelent az innovációval, és ez a csavarzat sem kivétel: maximális üzemi nyomása 10 bar, súlya pedig mindössze 0,08 kg – így nemcsak erős, hanem praktikus is. Válassza a VIEGA PEXFIT PRO-t, ha Önnek is fontos a precizitás, a biztonság és az időtálló minőség! Bízza magát a német mérnöki tudásra, és tapasztalja meg, mit jelent a valódi profizmus a mindennapokban!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4763
Anyaga: vörösöntvény
Csatlakozás: préscsatlakozás, G-menet, lapos tömítésű
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,08 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Csatlakozás | 20-3/4" |
| Súly | 0,08 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Félhollander egyenes |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


