Viega 16×16 Pexfit Pro sarokidom (608613)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16×16 Pexfit Pro sarokidom (608613)
Viega 16×16 Pexfit Pro sarokidom – Hajlítsd a lehetőségeket, ne a csövet!
A Viega 16×16 Pexfit Pro sarokidom vörösöntvény anyagának és precíz mérnöki kivitelének köszönhetően biztosítja a tartósságot és megbízhatóságot minden szerelési munkánál, legyen szó fűtésről, ivóvízről, csapadékvízről vagy akár sűrített levegőről. Kompakt mérete és mindössze 0,016 kg-os súlya révén egyszerűen kezelhető, mégis robusztus, így a legszűkebb helyeken is tökéletesen elfér. A 16×2 mm-es átmérő és a 16-16-os csatlakozás garantálja az egyszerű beépítést és a maximális kompatibilitást a PEXFIT rendszerrel. A Viega minőség és a 10 bar maximális üzemi nyomás révén mindig biztonságban érezheti magát, akár új épületet szerel, akár meglévőt korszerűsít. Válassza a VIEGA 16X16 PEXFIT PRO sarokidomot, ha a kompromisszummentes teljesítményt, a hosszú élettartamot és a hibátlan csatlakozást keresi – mert a részletekben rejlik az igazi erő!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4716
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,016 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16×2 mm |
| Csatlakozás | 16-16 |
| Súly | 0,016 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | BB könyök |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


