Viega 20×20 Pexfit Pro sarokidom (608637)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20×20 Pexfit Pro sarokidom (608637)
Viega 20×20 Pexfit Pro Sarokidom – A sarkon túl is tökéletes összeköttetés!
A VIEGA 20X20 PEXFIT PRO sarokidom a kiváló minőségű vörösöntvény anyagával és precíz 20×2,3 mm-es átmérőjével garantálja a megbízható, hosszan tartó kapcsolatot minden fűtési, ivóvizes, csapadékvizes vagy akár sűrített levegős rendszerben. A BB könyök kivitelnek köszönhetően könnyedén alkalmazkodik a legszűkebb helyekhez is, miközben a maximális 10 bar üzemi nyomásnak is könnyedén ellenáll. A mindössze 0,022 kg-os súlyával könnyen kezelhető, mégis masszív tartást biztosít. Ha egy olyan sarokidomot keresel, amely a Viega névvel fémjelezve garantálja a kompromisszummentes minőséget, akkor a 20×20 Pexfit Pro a legjobb választás! Legyen szó új rendszerek kiépítéséről vagy meglévő hálózat javításáról, ez a csatlakozó biztosítja, hogy minden sarkon gördülékenyen áramoljon az energia és a biztonság.
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4716
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,022 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20×2,3 mm |
| Csatlakozás | 20-20 |
| Súly | 0,022 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | BB könyök |
| Anyaga | Vörösöntvény |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


