Viega 25×20 Pexfit Pro szűkítő idom (608736)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25×20 Pexfit Pro szűkítő idom (608736)
Szűkíts, de ne a lehetőségeken – a Viega Pexfit Pro szűkítő idommal minden csatlakozás erősebb lesz!
Fedezze fel a VIEGA 25×20 PEXFIT PRO szűkítő idom erejét, amely új szintre emeli a csőrendszerek megbízhatóságát és sokoldalúságát! Ez a kiváló minőségű, PPSU anyagból készült idom nem csupán a fűtés, hanem ivóvíz, csapadékvíz és sűrített levegő rendszerekben is tökéletes megoldást kínál. A 25-20 mm-es átmérő és a 10 bar maximális üzemi nyomás garantálja, hogy minden helyzetben stabil és időtálló csatlakozást biztosítson. A Viega márkanév önmagában is a hosszú távú megbízhatóság szimbóluma, így nyugodtan választhatja ezt a toldót, ha professzionális végeredményre vágyik. Kis súlya (mindössze 0,0195 kg) könnyű kezelhetőséget, egyszerű szerelést és maximális hatékonyságot jelent. Válassza a VIEGA PEXFIT PRO szűkítő idomot, ha Önnek a kompromisszummentes minőség és a biztonság a legfontosabb!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4715
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0195 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25-20 mm |
| Csatlakozás | 25-20 |
| Súly | 0,0195 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Toldó |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


