Viega 25×16 Pexfit Pro szűkítő idom (608743)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25×16 Pexfit Pro szűkítő idom (608743)
VIEGA 25X16 PEXFIT PRO SZŰKÍTŐ IDOM – Ha a nagy tervekhez apró részletek kellenek!
A VIEGA 25X16 PEXFIT PRO SZŰKÍTŐ IDOM nem csupán egy toldó, hanem a precizitás és megbízhatóság találkozása a modern technológiával. Az erős, PPSU anyagból készült idom kiváló választás, ha fontos a hosszú élettartam és a biztonságos működés akár 10 bar üzemi nyomáson is. Legyen szó fűtésrendszerek, ivóvíz, csapadékvíz vagy sűrített levegő hálózatok kiépítéséről, ez a szűkítő idom minden igényt kielégít, és a Viega név garanciát jelent a minőségre. Az átmérő 25-16 mm, valamint a 0,0195 kg súly rendkívül könnyűvé és egyszerűvé teszi a szerelést, így időt és energiát takaríthat meg. Válassza a VIEGA PEXFIT-et, ahol minden apró részlet az Ön kényelmét és biztonságát szolgálja – mert a tökéletes rendszer a legkisebb elemmel kezdődik!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4715
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0195 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25-16 mm |
| Csatlakozás | 25-16 |
| Súly | 0,0195 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | Toldó |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


