Viega 16x16x16 Pexfit Pro T-idom (608781)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 16x16x16 Pexfit Pro T-idom (608781)
Háromszoros erő, egyetlen idomban – VIEGA 16X16X16 PEXFIT PRO T idom, ha minden irányban számít a minőség!
A VIEGA 16X16X16 PEXFIT PRO T idom új szintre emeli a szerelési komfortot és biztonságot, legyen szó fűtésrendszerről, ivóvíz-hálózatról vagy akár sűrített levegőről. Ez a kiváló minőségű PPSU anyagból készült idom kimagaslóan ellenáll a korróziónak, vegyi anyagoknak és a magas nyomásnak, így hosszú éveken át megbízható társ lesz bármilyen épületgépészeti rendszerben. A mindössze 0,022 kg tömegű, de masszív szerkezetű T idom 10 bar maximális üzemi nyomást is gond nélkül elbír, miközben a precíz 16x16x16 mm-es csatlakozásának köszönhetően a szerelése gyors és egyszerű. A Viega márkanév garancia a minőségre és a tartósságra – válassza Ön is ezt a sokoldalú, erős idomot, és élvezze a gondtalan szerelést minden projektben! Bízza magát a német precizitásra és a jövőbe mutató megoldásokra!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,022 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 16x16x16 |
| Csatlakozás | 16x16x16 |
| Súly | 0,022 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


