Viega 20x16x20 Pexfit Pro T-idom (608897)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20x16x20 Pexfit Pro T-idom (608897)
Viega Pexfit Pro T idom: Kicsi, de óriási kapcsolatokat teremt!
Ismerje meg a VIEGA 20X16X20 PEXFIT PRO T idomot, amely a legmodernebb PPSU anyagból készült, hogy Önnek hosszú távú, megbízható megoldást kínáljon minden fűtési, ivóvíz-, csapadékvíz- vagy sűrített levegő rendszerhez! A szűkített T idom formájának, valamint a 20x16x20 mm-es csatlakozásának köszönhetően tökéletesen illeszkedik bármelyik rendszerbe, miközben a maximális üzemi nyomás akár 10 bar is lehet, így a legmagasabb elvárásoknak is megfelel. Az alig 0,028 kg súlyával és a Viega minőség garanciájával a Pexfit család tagjaként minden szerelési kihívásra inspiráló választ ad. Válassza a megbízhatóságot, a tartósságot és az innovációt – válassza a Viega 20X16X20 PEXFIT PRO T idomot, hogy rendszere mindig tökéletesen működjön, Ön pedig nyugodtan élvezhesse a mindennapok kényelmét!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0278 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20x16x20 |
| Csatlakozás | 20x16x20 |
| Súly | 0,028 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


