Viega 20x20x16 Pexfit Pro T-idom (608903)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 20x20x16 Pexfit Pro T-idom (608903)
A Viega Pexfit T idom, ahol a kapcsolatok erősebbek, mint valaha!
A VIEGA 20X20X16 PEXFIT PRO T IDOM a tökéletes választás mindazok számára, akik a megbízhatóságot, tartósságot és innovációt keresik a fűtés, ivóvíz, csapadékvíz és sűrített levegő rendszerek kialakításánál. A kiváló minőségű PPSU anyagból készült idom kivételesen ellenálló, akár 10 bar maximális üzemi nyomást is gond nélkül bír, így biztosítva a hosszú élettartamot és a problémamentes működést. A szűkített T idom kialakítás révén egyszerűbbé válik a csövek közötti kapcsolódás, miközben a minőségből sem kell engedni. A 20x20x16 mm-es átmérő ideális megoldást kínál a legtöbb háztartási és ipari alkalmazáshoz, súlya pedig mindössze 0,029 kg, így könnyen kezelhető és beszerelhető. Válaszd a Viega Pexfit-et, ha fontos számodra a jövőbiztos technológia, a biztonságos vízellátás és a fűtési rendszered megbízhatósága, hiszen a kiváló minőségű csatlakozásokon múlik minden!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0288 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 20x20x16 |
| Csatlakozás | 20x20x16 |
| Súly | 0,029 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


