Viega 25x16x16 Pexfit Pro T-idom (608910)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25x16x16 Pexfit Pro T-idom (608910)
Tartós megoldás, ahol a víz és a hő találkozik – Viega Pexfit Pro T idommal a jövőbe csatlakozol!
Fedezze fel a VIEGA 25X16X16 PEXFIT PRO T idom szűkített változatát, amely a legmodernebb PPSU anyagból készült, hogy maximális megbízhatóságot és hosszú élettartamot biztosítson minden fűtési, ivóvíz, csapadékvíz vagy sűrített levegő rendszerben! Ez a mindössze 0,029 kg súlyú, 25x16x16 mm átmérőjű idom a precíz illeszkedés és a könnyű szerelhetőség záloga, miközben 10 bar maximális üzemi nyomással kiemelkedő teljesítményt nyújt. A Viega Pexfit technológiának köszönhetően az idom nemcsak biztonságos, de gyors és egyszerű telepítést is garantál – így Ön időt, energiát és költséget takaríthat meg. Válassza a minőséget és a biztonságot, válassza a Viega Pexfit Pro T idomot, és élvezze a gondtalan szerelési élményt minden projektjében!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0288 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25x16x16 |
| Csatlakozás | 25x16x16 |
| Súly | 0,029 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


