Viega 25x16x25 Pexfit Pro T-idom (608934)
- Házhoz szállítás: 1 790 Ft
- PostaPont: 1 790 Ft
- Személyes átvétel átvételi pontunkon (Budapest: 2 munkanap, ország többi része: 3-4 munkanap): ingyenes
Leírás
Viega 25x16x25 Pexfit Pro T-idom (608934)
Viega 25x16x25 PEXFIT PRO T idom – Ahol a csatlakozás ereje és a jövő technológiája egyesül!
Fedezze fel a Viega 25x16x25 PEXFIT PRO T idom szűkített változatát, amely a modern szerelési rendszerek egyik nélkülözhetetlen eleme! Ez a PPSU anyagból készült, kimagaslóan tartós és könnyű idom nem csupán a fűtés, hanem az ivóvíz, csapadékvíz és sűrített levegő rendszerekben is megállja a helyét, biztosítva az Ön kényelmét és biztonságát. A 10 bar maximális üzemi nyomás, valamint a 25x16x25 mm-es csatlakozás azt jelenti, hogy a legkomolyabb elvárásoknak is megfelel. A Viega márka neve garancia a minőségre, a megbízhatóságra és az innovációra. Válassza a PEXFIT PRO T idomot, ha szeretné, hogy rendszere hosszú távon is problémamentesen működjön, miközben egy rendkívül könnyen szerelhető, precíz és ellenálló megoldást választ. A jövő építkezései a biztos alapokkal kezdődnek – ezt kínálja Önnek a Viega PEXFIT PRO T idom!
SC-Contur-ral (biztonsági kontúr)
Modelszám: 4718
Anyaga: PPSU
Csatlakozás: préscsatlakozás
Jelölés: Zöld pont a préscsatlakozáson
Alkalmazási terület:
- Ivóvíz,
- Fűtés
- Csapadékvíz
- Préslevegő
Üzemi feltételek ivóvízvezeték szerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 70 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Üzemi feltételek fűtésszerelésnél:
- Üzemi hőmérséklet max.: 80 °C
- Üzemi nyomás max.: 1,0 MPa
Műszaki adatok
| Tömeg | 0,0288 kg |
|---|---|
| Gyártó | Viega |
| Átmérő | 25x16x25 |
| Csatlakozás | 25x16x25 |
| Súly | 0,029 kg |
| Max. üzemi nyomás | 10 bar |
| Kivitel | T idom szűkített |
| Anyaga | PPSU |
| Felhasználási terület | Fűtés.ivóviz,csapadékviz,sűritett levegő |


